21. ROČNÍK ŘÍČANSKÉHO ATLETICKÉHO DESETIBOJE 8.9.2018

20 nezapomenutelných ročníků Říčanského atletického desetiboje je minulostí. V loňském roce se konal jubilejní 20. ročník závodu a vstoupili jsme do druhé dekády desetibojů na modernizovaném sokolském hřišti. A nebyl to vstup ledajaký. Při loňském výročním závodě padnul rekord našeho amatérského závodu v podání Michala Borka se součtem skvělých 4867 bodů.....a já se ptám....kdo dokáže tento výkon minimálně zopakovat, kdo dokáže jako první na našem hřišti překročit hranici 5000 bodů ? :) Přijďte a zkuste to!

 

Přijďte 8.9.2018

 
V letošním roce 2018 se tradiční závod koná po druhé zasebou na zrekonstruovaném atletickém oválu se všemi potřebnými sektory. 
Přijďte si zkusit královskou disciplínu atletiky na vlastní kůži a zapsat se tak do historie našeho závodu.   

těšíme se na Vaše excelentní výkony a krásnou atmosféru při dalším společném desetibojařském klání

 

Pozvánka ke stažení: Desetiboj 2018 Pozvánka

Propozice závodu ke stažení: Propozice Desetiboj 2018

Přihlášení níže:

 
Po závodě počítejte s posezením přímo na hřišti s vlastním jídlem a pitím. Přineste si maso, přneste si sladké, přineste si oblíbený drink, zkrátka co máte rádi. My zajistíme příjemné posezení, gril a další potřebné pro pohodový relax. Těšíme se na Vás!

 

Přihláška na 21. ročník atletického desetiboje

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

O našem atletickém desetiboji

Tak zde bych chtěl uvést na pravou míru historii jednodeního atletického desetiboje v Říčanech, který pamatuje ještě slavnou ekipu atletický závodníků, jenž pod panem Jandusem v Říčanech závodili na celorepublikové úrovni.  První ročníky probíhaly již po závěru jejich atletické kariéry, ale důležité je, že se konaly a my můžeme na něco navázat.

Z historie a výsledků je patrné, že se nikdy nejednalo o profi závod a dokud budeme fungovat na našem atletickém štěrkovém stadionku v Říčanech, nikdy se o profi závod jednat nebude. Konec-konců při udržování tradice závodu to není ani naším cílem. Důvod je jednoduchý - jen při ryze amatérském závodě, kde mají přístup všichni zájemci z veřejnosti, se dá vytvořit neopakovatelná pohodová atmosféra, při které se nikdo nemusí stydět za své výkony, může si vyzkoušet něco co doposud jen sledoval z povzdálí a v neposlední řadě se může soutěžně poměřit s ostatními atletickými nadšenci - kamarády.  

Řídíme se podle pravidel atletiky, nicméně ohledně určitých pravidel děláme drobné vyjímky. Jedna z nich je, že není potřeba absolvovat všechny disciplíny - tzn. každý dá, na co má. 

 

DATABÁZE - Výsledky Říčanského atletického desetiboje od A po Z

Statistiky našeho závodu od počátku věků přehledně teď a tady - 10boj_Ricany_historie

Kdyby si snad někdo chtěl propočítat předpokládaný výkon :

Bodovací tabulky - atletické víceboje

A a jak to vlastně vypadá v reálu :)

1 | 2 >>
1 | 2 >>

Vyhledávání

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode