VÝSLEDKY 20. ROČNÍKU ŘÍČANSKÉHO DESETIBOJE

VÝSLEDKY KE STAŽENÍ ZDE:

 
Prosím všechny účastníky a návštěvníky, kteří pořídili fotky nebo videjka, aby zaslali VŠE třeba skrze úschovnu https://www.uschovna.cz/poslat-zasilku bebo leteckou poštu https://www.leteckaposta.cz/ na email holinka.marek@gmail.com. Já vše zpracuji a výsledek umístím zde. Děkuji!

20. ROČNÍK ŘÍČANSKÉHO ATLETICKÉHO DESETIBOJE 9.9.2017

Máme za sebou 19 ročníků Říčanského atletického desetiboje. Ten poslední 19. se uskutečnil v roce 2014. Z důvodu nepřízně počasí došlo sice k úpravě disciplín, nicméně jich bylo nakonec stejně 10 a to se počítá:). Byl to poslední desetiboj na staré dráze.

 

V roce 2015 byl pořadatel zaneprázdněn :). Ano, toto počínání je neomluvitelné ale stalo se :)
V roce 2016 pořadatel chtěl v tradici pokračovat, nicméně tentokráte zasáhla vyšší moc a atletický oddíl řešil velmi milou nepříjemnost v podobě rekonstrukce hřiště - vybudování nové tartanové dráhy!
 
V letošním roce 2017 se tradiční závod konečně vrací a to na nově zrekonstruovaném atletickém oválu! 
Teď se tedy teprve uvidí, kdo Říčanskému desetiboji zachová přízeň :) Kdo příjde po 3 letech v roce 2017 na zbrusu nový 240 m tartanový ovál uzavřít jednu kapitolu a otevřít tu novou?   
 

Přijďte 9.9.2017, 

těšíme se na Vaše excelentní výkony a krásnou atmosféru při dalším společném desetibojařském klání

Pozvánka ke stažení: Desetiboj_2017_Pozvánka

Propozice závodu ke stažení: Propozice_Desetiboj_2017_20_rocnik

Seznam přihlášených k 7.9.2017: Seznam přihlášených k 7.9.2017

 
Po závodě počítejte s příjemným posezením přímo na hřišti. Těšte se na grilované maso, pivo i něco sladkého a promítání fotek a dalšího materiálu z historie desetiboje.
 
Co vše obsahuje startovné?:
  • jedná se o jubilejní ročník na novém stadionu se vším všudy včetně krásného počasí
  • závodníci mají v ceně výroční dárek, after party (s pivem , grilováním, projekcí)
  • jedinečná atletická dráha zaručuje osobní rekordy, čerstvě prosátý písek, unikátní tyčka (podobný model nikde jinde nelze vyzkoušet)
  • služby zdravotníka po celou dobu závodu, tejpování
  • v ceně je rozpočítán pronájem hřiště, zapůjčení veškerého náčiní, ocenění nejlepších

 

O našem atletickém desetiboji

Tak zde bych chtěl uvést na pravou míru historii jednodeního atletického desetiboje v Říčanech, který pamatuje ještě slavnou ekipu atletický závodníků, jenž pod panem Jandusem v Říčanech závodili na celorepublikové úrovni.  První ročníky probíhaly již po závěru jejich atletické kariéry, ale důležité je, že se konaly a my můžeme na něco navázat.

Z historie a výsledků je patrné, že se nikdy nejednalo o profi závod a dokud budeme fungovat na našem atletickém štěrkovém stadionku v Říčanech, nikdy se o profi závod jednat nebude. Konec-konců při udržování tradice závodu to není ani naším cílem. Důvod je jednoduchý - jen při ryze amatérském závodě, kde mají přístup všichni zájemci z veřejnosti, se dá vytvořit neopakovatelná pohodová atmosféra, při které se nikdo nemusí stydět za své výkony, může si vyzkoušet něco co doposud jen sledoval z povzdálí a v neposlední řadě se může soutěžně poměřit s ostatními atletickými nadšenci - kamarády.  

Řídíme se podle pravidel atletiky, nicméně ohledně určitých pravidel děláme drobné vyjímky. Jedna z nich je, že není potřeba absolvovat všechny disciplíny - tzn. každý dá, na co má. 

 

DATABÁZE - Výsledky Říčanského atletického desetiboje od A po Z

Statistiky našeho závodu od počátku věků přehledně teď a tady - 10boj_Ricany_historie

Kdyby si snad někdo chtěl propočítat předpokládaný výkon :

Bodovací tabulky - atletické víceboje

A a jak to vlastně vypadá v reálu :)

1 | 2 >>
1 | 2 >>

Vyhledávání

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode