EVROPSKÉ HRY V BRNĚ - EKAG

12.09.2019 23:42

 

Na 14. ročníku evropských atletických her, náš oddíl reprezentovalo 6 dětí, které si "čichly" k atmosféře větších atletických závodů. Konkurence, která na tomto ročníku byla, byla opravdu obrovská. Některé výkony byly spíše juniorské než žákovské.

Atmosféra dělá divy, a to pocítily i naše děti. Z 1750 startujících jsme přivezli bronzovou medaily z koule (Vojta Šašek 13,05) a dvě čtvrtá místa za kriket (Karolína Lacková) a za 600 m (Patrik Geist). Určitě to byla úspěšná výprava a možná, že v příštích ročnících nás pojede víc a bude těch krásných medailí o trochu více.

Děkujeme atletům (Vrbová, Dolanová, Lacková, Geist, Šátek, Šašek) za zviditelnění našeho oddílu!!!

Video - nástup družstev

Zpět

Vyhledávání

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode