Kontinentální pohár - Ostrava 8. 9. 2018

09.09.2018 18:53

33 členná výprava našeho oddlílu zavítala na sobotní program kontinentálního programu v Ostravě. Děti si užily jednak dlouhou cestu vlakem tam i zpět. Vyráželi jsme v ranních hodinách a návrat byl pozdě večer. Kvůli zpáteční cestě jsme si bohužel museli nechat ujít závěrečné štafety na 4x100 m, přesto zážitek byl i tak pěkný. Bez ohledu na místo, ze kterého bylo ke všemu zajímavému poněkud daleko. Škoda, na protilehlé poloprázdné tribuně u cílové rovinky bychom si to užili ještě více.

Každopádně zážitek pro všechny malé atlety skvělý, viděli jsme spoustu světových atletů. A třeba se sem některé děti z našeho oddílu někdy podívají i jako závodníci. Dík patří trenérovi Petrovi, který celou akci vymyslel a zorganizoval.Více zde: https://www.atletika-ricany.cz/

33 členná výprava našeho oddílu zavítala na sobotní program kontinentálního programu v Ostravě. Děti si užily jednak dlouhou cestu vlakem tam i zpět. Vyráželi jsme v ranních hodinách a návrat byl pozdě večer. Kvůli zpáteční cestě jsme si bohužel museli nechat ujít závěrečné štafety na 4x100 m, přesto zážitek byl i tak pěkný. Bez ohledu na místo, ze kterého bylo ke všemu zajímavému poněkud daleko. Škoda, na protilehlé poloprázdné tribuně u cílové rovinky bychom si to užili ještě více.

Každopádně zážitek pro všechny malé atlety skvělý, viděli jsme spoustu světových atletů. A třeba se sem některé děti z našeho oddílu někdy podívají i jako závodníci. Dík patří trenérovi Petrovi, který celou akci vymyslel a zorganizoval.

Zpět

Vyhledávání

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode