KPD přípravek - 1. kolo, Čelákovice

27.04.2024 16:27

Přípravky dnes absolvovaly první kolo svého přeboru na stadionu v Čelákovicích. Skladba přihlášených přímo vybízela rozdělit mladší ročníky na kluky a holky a všechny nejstarší nominovat za družstva A. Zápolilo se ve sprintu na 60m, skoku dalekém a hodu medicinbalem. Na závěr se běžela štafeta 8x 200m.

V letošním roce jsou závody přípravek rozděleny do více skupin, pamětníkům se tedy mohla zdát akce přímo komorní (10 družstev, tedy polovina). Další novinkou byl nesoutěžní rozběh štafet pro děti, které se nedostaly do "základní sestavy", tedy z každého desetičleného družstva dvě. Tímto si i ti méně odvážní "bezpečně" štafetu vyzkoušeli. Dalším překvapením bylo vyhlášení tří nejlepších přeborníků z každé disciplíny, a to za kluky a holky, navíc starší a mladší přípravka zvlášť. To jistě povzbudilo zvláště odvážné 2015, které starším málokdy stačí.

Za snahu a plné nasazení s radostí pochváním všechny. Jmenovitě nemohu přehlédnout úspěch Kuby Hallera, který v konkurenci 96 atletů vybojovat 3x 1. místo. V první desítce se umístil ve sprintu Dominik Pačes (4. místo), ve skoku dalekém Nela Valešová (3. místo), Filip Božek 5. místo za skok a 3. místo za hod medikem.

Se všemi se těším na viděnou za 2. kole. Zároveň pevně věřím, že atleti ročníku 2013 nebude zahálet a podpoří v pátek 3.5. mladší žáky účastí ve své oblíbené disciplíně (hlašte se Zdeňkovi!! :).

fotky -KPD 2024 přípravky 1.kolo     výsledky_pripravka_1_kolo_27_04_2024_Čelákovice.pdf

 

Zpět

Vyhledávání

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode