Krajský přebor družstev mladších žáků

17.05.2019 07:34

Po starších žácích svoji hru v krajském přeboru družstev rozehráli rovněž žáci a žákyně mladší. První kolo bylo na programu v pátek 17.5. ve Staré Boleslavi. Vyšší karty na stůl položily naše žákyně celkovým čtvrtým místem. Nutno podotknout, že především díky Karolíně Lackové, která druhým místem ve skoku vysokém, vítězstvím v kouli a svojí pomocí k vítězství ve štafetě 4x300 m získala celou třetinu bodů našeho družstva. Další vítězství pro naše barvy získala skvělým výkonem v běhu na 150 m Kristýna Bradová.

Na bodovaných příčkách se také umístili Tomáš Rudolf a Barbora Dolanová v běhu na 60 m, Štěpán Tabulka a Kateřina Černohorská v běhu na 1000 m, Matyáš Drobný a Sára Hajná v běhu na 60 m překážek, Barbora Dolanová a Lucie Gaždová ve skoku vysokém a štafeta 4x300 m mladších žáků.

Další závodníci a závodnice skončili buď těsně za body anebo dojeli posbírat velice cenné zkušenosti. Je nutno pochválit práci našich trenérů, jelikož se naše družstva pomalu ale jistě zvedají výše v pořadí.

Zpět

Vyhledávání

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode