Medaile z krajských přeborů st. žáků

14.01.2018 20:54

Starší žákyně LUCIE JONÁKOVÁ  se 14.1. na krajských přeborech  na Strahově postarala o první větší úspěch našeho atletického oddílu. Lucka svým třetím místem na 1500m v čase 5:16,59 vytvořila nejen oddílový rekord, ale i se nominovala  na halové Mistrovství ČR. Ve druhé disciplíně ve skoku vysokém skončila s osobním rekordem (138cm) na pěkném 11. místě. Není úplně běžné v této kombinaci disciplín a v  takové konkurenci uspět. Je to příklad pro všechny naše atlety, že atletika je všestrannost a takovýchto větších závodů se může účastnit každý, kdo si jde za svým cílem. Náš oddíl disponuje kvalitními trenéry a každý trenér chce pro své svěřence udělat to nejlepší, co může. Poslouchejte své trenéry a oni vám pomůžou na stupně vítězů a možná i na závody takového typu jako je KP, kde Lucka uspěla.

Děkujeme za příkladnou reprezentaci.


Více zde: https://www.atletika-ricany.cz/
Starší žákyně LUCIE JONÁKOVÁ  se 14.1. na krajských přeborech  na Strahově postarala o první větší úspěch našeho atletického oddílu. Lucka svým třetím místem na 1500m v čase 5:16,59 vytvořila nejen oddílový rekord, ale i se nominovala  na halové Mistrovství ČR. Ve druhé disciplíně ve skoku vysokém skončila s osobním rekordem (138cm) na pěkném 11. místě. Není úplně běžné v této kombinaci disciplín a v  takové konkurenci uspět. Je to příklad pro všechny naše atlety, že atletika je všestrannost a takovýchto větších závodů se může účastnit každý, kdo si jde za svým cílem. Náš oddíl disponuje kvalitními trenéry a každý trenér chce pro své svěřence udělat to nejlepší, co může. Poslouchejte své trenéry a oni vám pomůžou na stupně vítězů a možná i na závody takového typu jako je KP, kde Lucka uspěla.

Více zde: https://www.atletika-ricany.cz/
Starší žákyně LUCIE JONÁKOVÁ  se 14.1. na krajských přeborech  na Strahově postarala o první větší úspěch našeho atletického oddílu. Lucka svým třetím místem na 1500m v čase 5:16,59 vytvořila nejen oddílový rekord, ale i se nominovala  na halové Mistrovství ČR. Ve druhé disciplíně ve skoku vysokém skončila s osobním rekordem (138cm) na pěkném 11. místě. Není úplně běžné v této kombinaci disciplín a v  takové konkurenci uspět. Je to příklad pro všechny naše atlety, že atletika je všestrannost a takovýchto větších závodů se může účastnit každý, kdo si jde za svým cílem. Náš oddíl disponuje kvalitními trenéry a každý trenér chce pro své svěřence udělat to nejlepší, co může. Poslouchejte své trenéry a oni vám pomůžou na stupně vítězů a možná i na závody takového typu jako je KP, kde Lucka uspěla.

Více zde: https://www.atletika-ricany.cz/
Starší žákyně LUCIE JONÁKOVÁ  se 14.1. na krajských přeborech  na Strahově postarala o první větší úspěch našeho atletického oddílu. Lucka svým třetím místem na 1500m v čase 5:16,59 vytvořila nejen oddílový rekord, ale i se nominovala  na halové Mistrovství ČR. Ve druhé disciplíně ve skoku vysokém skončila s osobním rekordem (138cm) na pěkném 11. místě. Není úplně běžné v této kombinaci disciplín a v  takové konkurenci uspět. Je to příklad pro všechny naše atlety, že atletika je všestrannost a takovýchto větších závodů se může účastnit každý, kdo si jde za svým cílem. Náš oddíl disponuje kvalitními trenéry a každý trenér chce pro své svěřence udělat to nejlepší, co může. Poslouchejte své trenéry a oni vám pomůžou na stupně vítězů a možná i na závody takového typu jako je KP, kde Lucka uspěla.

Více zde: https://www.atletika-ricany.cz/
Starší žákyně LUCIE JONÁKOVÁ  se 14.1. na krajských přeborech  na Strahově postarala o první větší úspěch našeho atletického oddílu. Lucka svým třetím místem na 1500m v čase 5:16,59 vytvořila nejen oddílový rekord, ale i se nominovala  na halové Mistrovství ČR. Ve druhé disciplíně ve skoku vysokém skončila s osobním rekordem (138cm) na pěkném 11. místě. Není úplně běžné v této kombinaci disciplín a v  takové konkurenci uspět. Je to příklad pro všechny naše atlety, že atletika je všestrannost a takovýchto větších závodů se může účastnit každý, kdo si jde za svým cílem. Náš oddíl disponuje kvalitními trenéry a každý trenér chce pro své svěřence udělat to nejlepší, co může. Poslouchejte své trenéry a oni vám pomůžou na stupně vítězů a možná i na závody takového typu jako je KP, kde Lucka uspěla.

Více zde: https://www.atletika-ricany.cz/
Starší žákyně LUCIE JONÁKOVÁ  se 14.1. na krajských přeborech  na Strahově postarala o první větší úspěch našeho atletického oddílu. Lucka svým třetím místem na 1500m v čase 5:16,59 vytvořila nejen oddílový rekord, ale i se nominovala  na halové Mistrovství ČR. Ve druhé disciplíně ve skoku vysokém skončila s osobním rekordem (138cm) na pěkném 11. místě. Není úplně běžné v této kombinaci disciplín a v  takové konkurenci uspět. Je to příklad pro všechny naše atlety, že atletika je všestrannost a takovýchto větších závodů se může účastnit každý, kdo si jde za svým cílem. Náš oddíl disponuje kvalitními trenéry a každý trenér chce pro své svěřence udělat to nejlepší, co může. Poslouchejte své trenéry a oni vám pomůžou na stupně vítězů a možná i na závody takového typu jako je KP, kde Lucka uspěla.

Více zde: https://www.atletika-ricany.cz/

Starší žákyně LUCIE JONÁKOVÁ  se 14.1. na krajských přeborech  na Strahově postarala o první větší úspěch našeho atletického oddílu. Lucka svým třetím místem na 1500m v čase 5:16,59 vytvořila nejen oddílový rekord, ale i se nominovala  na halové Mistrovství ČR. Ve druhé disciplíně ve skoku vysokém skončila s osobním rekordem (138cm) na pěkném 11. místě. Není úplně běžné v této kombinaci disciplín a v  takové konkurenci uspět. Je to příklad pro všechny naše atlety, že atletika je všestrannost a takovýchto větších závodů se může účastnit každý, kdo si jde za svým cílem. Náš oddíl disponuje kvalitními trenéry a každý trenér chce pro své svěřence udělat to nejlepší, co může. Poslouchejte své trenéry a oni vám pomůžou na stupně vítězů a možná i na závody takového typu jako je KP, kde Lucka uspěla.

 

Děkujeme za příkladnou reprezentaci.

Zpět

Vyhledávání

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode