Přebor Středočeského kraje v přespolním běhu (82. ročník Běhu sady Vodranty, 10. ročník Memoriálu Josefa Kunáška)

24.03.2024 16:24

Venkovní sezónu jsme zahájili 24. března a rovnou krajkým přeborem v Čáslavi. Početná sestava téměř padesáti závodníků se neztratila na trati, ani výsledkově. Řada rodičů pojala cestu na přebory nejen jako rodinný výlet, ale postavila se i na start. Většina závodníků upřednostnila spočnou cestu autobusem.

Hned první závod programu přinesl zlatou medaili zásluhou Johanky Fuskové na trati 300 m. Byla to naše jediná zlatá, ale medailí a pěkných umístění byla celá řada: stříbro vybojovala mladší žákyně Jolana Štěpánová a dorostenka Eliška Kašparová. Bronzovou medaili z mladších přípravek Adina Kusá a ze starších přípravek Albert Jilich. Díky vyhlašování po ročnících získal bronzovou medaili i nováček mezi mladšími žáky - Filip Kokaisl. Nepopulární brambory tentokrát zůstaly na přípravkového Tomáše Nosála a juniora Matěje Hercika.

Pěkná pátá místa vybojovali: Radovan Fric, Adéla Strnadová, Matyáš Landa a Zdeněk Hercik. Do osmičky se dostala ještě šestá Tereza Marzini, sedmá Dominika Dubová a osmý Filip Matoušek.

Skvěle reprezentovali všichni naši atleti a nyní již nedočkavě vyhlížíme dráhovou sezónu.

Zdeněk Hercik

Fotografie

Výsledky

 

 

Zpět

Vyhledávání

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode