Slavnostní otevření atletického stadionu v Říčanech, 10.6.2017

11.06.2017 21:31

Atletický stadion v Říčanech, náš "sokolák", je po 80  letech v novém kabátku a slavnostně otevřen. Akce se povedla se vším všudy a děkujeme všem, kteří se podíleli na tomto finále od roku 2003 do dnes!

A jak to probíhalo? Slovem, fotogalerií a třešničkou na dortu - vzpomínkovým videem viz níže:

Zahajovacího programu slavnostního sobotního odpoledne se zúčastnilo 22 štafet. Nejhojněji byla zastoupena kategorie rodinných štafet. Dospělí měli asi příliš velkou obavu o své zdraví nebo se báli porážky od dětí (přihlásily se pouze tři štafety dospělých). Nutno podotknout, že oprávněně. Viděli jsme několik drobných svalových zranění u zralejších závodníků a především krásné výkony dětských štafet.

Formát závodu byl takový, že každá štafeta měla možnost dvou rozběhů, ve kterých usilovala o co nejlepší čas. Tři nejrychlejší štafety postoupily do finále své kategorie. Vítězové kategorií se utkali následně v superfinále.

Do superfinále shodou okolností postoupily tři štafety, které v předchozích bězích zaběly tři nejrychlejší časy mezi všemi zúčastněnými štafetami. Vítěznou štafetou, která hned v úvodním rozběhu stanovila nový oddílový rekord (34,06), se stala štafeta říčanských mladých atletů ve složení Honza Boháč (05), Matyáš Drobný (07), Ondra Šátek (05) a Tomáš Rudolf (07). Zdatně jim sekundovala štafeta říčanských trenérů ve složení Marek Holinka (83), Viktor Drobný (74), Zdeněk Malý (náhradník za zraněného Hynka) a Veronika Sobotková (83) - vítězná dospělá štafeta. Rodinné štafety v superfinále zastupovala štafeta ve složení: Anna Herciková (09), Jakub Hercik (03), Zdeněk Hercik (76) a Matěj Hercik (06).

VýsledkyFotogalerie I, Fotogalerie II, Fotogalerie III,  Vzpomínkové VIDEO

Zpět

Vyhledávání

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode