Sprinterský trojboj - 7. 10. 2017

07.10.2017 23:20

Přes chladné ráno proložené dešťovými přeháňkami zavítalo na závody 126 dětí. V loňském roce byly všechny podzimní závody zrušeny z důvodu rekonstrukce hřiště. V letošním roce jsme absolvovali závodní sezónu se všemi podzimními závody (desetiboj - pro dospělé, žákovský čtyřboj a sprinterský trojboj). Hojná účast dětí je tím nejlepším poděkováním pro trenéry jako výsledek jejich práce. Tradiční poděkování patří i Šemberům za perfektní občerstvení zásobené šikovnými maminkami.

Sprinterský trojboj (výsledky) je rozloučením s letošními závody na naší nové dráze.

Při zahájení závodů jsme se ohlédli za loňskou úspěšnou sezónou. Byly vyhlášeny atletické naděje našeho oddílu. Za rok 2016 jimi jsou Kristýna Bradová a Tomáš Rudolf. Oba oprávněnost této volby prokázali následně při závodech. Podobně jako děti, které atletickými nadějemi již byli vyhlášeny v minulosti. Silný ročník 2006 se pomalu loučí s kategorií přípravek a jsme zvědaví jak naše žákovská družstva promluví v příštím roce do krajské soutěže mladších žáků. V letošním roce družstvo chlapců s podporou zástupců přípravky překvapilo 6. místem a postupem do finále. Mladší ročníky mají naopak hozenou rukavici od svých starších kamaradů v podobě loňského stříbra a letošního bronzu ve finále krajského přeboru přípravek.

K nové sezóně proto vzhlížíme s očekáváním. Očekávání má však své limity především v tom, že se stále potýkáme s nedostatkem trenérů, kteří by vedli v oddíle i všechny zájemce, které bohužel nemůžeme přijmout. Mrzí nás, že nemůžeme nabídnout možnost se hýbat všem dětem, které o to mají zájem. V poslední době se nám trenéři "rodí" pomaleji, než roste zájem o náš oddíl. Řada našich trenérů začínala jako pomáhající rodič, zkusit to může každý.

Na závěr byly vyhlášeny i výsledky oddílového "Tuctového závodu", kterého se letos zúčastnilo 38 dětí.

Přes chladné ráno proložené dešťovými přeháňkami zavítalo na závody 126 dětí. V loňském roce byly všechny podzimní závody zrušeny z důvodu rekonstrukce hřiště. V letošním roce jsme absolvovali závodní sezónu se všemi podzimními závody (desetiboj - pro dospělé, žákovský čtyřboj a sprinterský trojboj). Hojná účast dětí je tím nejlepším poděkováním pro trenéry jako výsledek jejich práce. Tradiční poděkování patří i Šemberům za perfektní občerstvení zásobené šikovnými maminkami.

Sprinterský trojboj (výsledky) je rozloučením s letošními závody na naší nové dráze.

Při zahájení závodů jsme se ohlédli za loňskou úspěšnou sezónou. Byly vyhlášeny atletické naděje našeho oddílu. Za rok 2016 jimi jsou Kristýna Bradová a Tomáš Rudolf. Oba oprávněnost této volby prokázali následně při závodech. Podobně jako děti, které atletickými nadějemi již byli vyhlášeny v minulosti. Silný ročník 2006 se pomalu loučí s kategorií přípravek a jsme zvědaví jak naše žákovská družstva promluví v příštím roce do krajské soutěže mladších žáků. V letošním roce družstvo chlapců s podporou zástupců přípravky překvapilo 6. místem a postupem do finále. Mladší ročníky mají naopak hozenou rukavici od svých starších kamaradů v podobě loňského stříbra a letošního bronzu ve finále krajského přeboru přípravek.

K nové sezóně proto vzhlížíme s očekáváním. Očekávání má však své limity především v tom, že se stále potýkáme s nedostatkem trenérů, kteří by vedli v oddíle i všechny zájemce, které bohužel nemůžeme přijmout. Mrzí nás, že nemůžeme nabídnout možnost se hýbat všem dětem, které o to mají zájem. V poslední době se nám trenéři "rodí" pomaleji, než roste zájem o náš oddíl. Řada našich trenérů začínala jako pomáhající rodič, zkusit to může každý.

Na závěr byly vyhlášeny i výsledky oddílového "Tuctového závodu", kterého se letos zúčastnilo 38 dětí.Více zde: https://www.atletika-ricany.cz/

Přes chladné ráno proložené dešťovými přeháňkami zavítalo na závody 126 dětí. V loňském roce byly všechny podzimní závody zrušeny z důvodu rekonstrukce hřiště. V letošním roce jsme absolvovali závodní sezónu se všemi podzimními závody (desetiboj - pro dospělé, žákovský čtyřboj a sprinterský trojboj). Hojná účast dětí je tím nejlepším poděkováním pro trenéry jako výsledek jejich práce. Tradiční poděkování patří i Šemberům za perfektní občerstvení zásobené šikovnými maminkami.

Sprinterský trojboj (výsledky) je rozloučením s letošními závody na naší nové dráze.

Při zahájení závodů jsme se ohlédli za loňskou úspěšnou sezónou. Byly vyhlášeny atletické naděje našeho oddílu. Za rok 2016 jimi jsou Kristýna Bradová a Tomáš Rudolf. Oba oprávněnost této volby prokázali následně při závodech. Podobně jako děti, které atletickými nadějemi již byli vyhlášeny v minulosti. Silný ročník 2006 se pomalu loučí s kategorií přípravek a jsme zvědaví jak naše žákovská družstva promluví v příštím roce do krajské soutěže mladších žáků. V letošním roce družstvo chlapců s podporou zástupců přípravky překvapilo 6. místem a postupem do finále. Mladší ročníky mají naopak hozenou rukavici od svých starších kamaradů v podobě loňského stříbra a letošního bronzu ve finále krajského přeboru přípravek.

K nové sezóně proto vzhlížíme s očekáváním. Očekávání má však své limity především v tom, že se stále potýkáme s nedostatkem trenérů, kteří by vedli v oddíle i všechny zájemce, které bohužel nemůžeme přijmout. Mrzí nás, že nemůžeme nabídnout možnost se hýbat všem dětem, které o to mají zájem. V poslední době se nám trenéři "rodí" pomaleji, než roste zájem o náš oddíl. Řada našich trenérů začínala jako pomáhající rodič, zkusit to může každý.

Na závěr byly vyhlášeny i výsledky oddílového "Tuctového závodu", kterého se letos zúčastnilo 38 dětí.Více zde: https://www.atletika-ricany.cz/
Přes chladné ráno proložené dešťovými přeháňkami zavítalo na závody 126 dětí. V loňském roce byly všechny podzimní závody zrušeny z důvodu rekonstrukce hřiště. V letošním roce jsme absolvovali závodní sezónu se všemi podzimními závody (desetiboj - pro dospělé, žákovský čtyřboj a sprinterský trojboj). Hojná účast dětí je tím nejlepším poděkováním pro trenéry jako výsledek jejich práce. Tradiční poděkování patří i Šemberům za perfektní občerstvení zásobené šikovnými maminkami.

Více zde: https://www.atletika-ricany.cz/
Zpět

Vyhledávání

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode