Večerní běh městem Čelákovice

17.11.2018 10:48

44. ročník Večerního běhu městem Čelákovice proběhl ve dnech 16. a 17. listopadu a rovněž říčanská atletika zde měla své zastoupení. Na trati dlouhé 200 metrů v kategorii osmiletých chlapců se představil Tomáš Barták a vyběhl si výborné 7. místo necelé dvě vteřiny za „bednou“. Na tu však dosáhla jeho sestra, Valentina, když v kategorii mladších žákyň doběhla třetí. Ve stejné kategorii se závodu zúčastnila rovněž Adina Stejskalová, pro kterou to byla závodní premiéra mimo Říčany. Na obě čekal okruh v délce 600 metrů, se kterým se popasovaly velice dobře.

44. ročník Večerního běhu městem Čelákovice proběhl ve dnech 16. a 17. listopadu a rovněž říčanská atletika zde měla své zastoupení. Na trati dlouhé 200 metrů v kategorii osmiletých chlapců se představil Tomáš Barták a vyběhl si výborné 7. místo necelé dvě vteřiny za „bednou“. Na tu však dosáhla jeho sestra, Valentina, když v kategorii mladších žákyň doběhla třetí. Ve stejné kategorii se závodu zúčastnila rovněž Adina Stejskalová, pro kterou to byla závodní premiéra mimo Říčany. Na obě čekal okruh v délce 600 metrů, se kterým se popasovaly velice dobře.