Velikonoční hala (Jablonec)

16.03.2024 16:23

V sobotu 16. 3. vyrazila pětice atletů z našeho oddílu do Jablonce na oblíbené závody Velikonoční hala. Ve výpravě byly dvě žákyně a tři mladší žáci. Cílem bylo otestovat formu po dlouhé zimní přípravě a posílit motivaci do dalších fází tréninku před vypuknutím jarní sezóny.

Přestože jsme neměli velké ambice, dosáhli reprezentanti říčanské atletiky řady nadějných výkonů. Dařilo se jim postupovat do finále svých disciplín a celkem třikrát se prosadili až na stupně vítězů. Výkony všech pěti - Elen, Nely, Vojty, Oskara a Petra - jsou pro ně příslibem pro příští rok.

Petr C.

V sobotu 16. 3. vyrazila pětice atletů z našeho oddílu do Jablonce, na
oblíbené závody Velikonoční hala. Ve výpravě byly dvě žákyně a tři
mladší žáci. Cílem bylo otestovat formu po dlouhé zimní přípravě a
posílit motivaci do dalších fází tréninku před vypuknutím jarní sezóny.
 
Přestože jsme neměli velké ambice, dosáhli reprezentanti říčanské
atletiky řady nadějných výkonů. Dařilo se jim postupovat do finále svých
disciplín a celkem třikrát se prosadili až na stupně vítězů. Výkony
všech pěti - Elen, Nely, Vojty, Oskara a Petra - jsou pro ně příslibem
pro letošní rok.

 

Zpět

Vyhledávání

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode