Veřejné závody žactva ve Stromovce

10.01.2023 19:23

V úterý 10.1. se v pražské Stromovce konaly veřejné závody žactva. 5 statečných z našeho oddílu vydrželo v hale celé odpoledne i večer. Desítky a desítky běhů na 60 i 150 metrů bylo opravdu unavující a čekání dlouhé. Osmistovky se běžely v půl desáté večer, a to už někteří byli v hale od půl třetí.

I přes všechna tato úskalí byl náš oddíl vidět. Výbornými osobními rekordy se zaskvěli hlavně Tomáš Barták a Lukáš Zelenka. Oba dva se skvěle popasovali s překážkami i s tratí 150 m, kterou zvládli poprvé pod 20 vteřin. Pro Tomáše to znamenalo navíc pokoření oddílového rekordu mladšího žactva, a to o více než půl vteřiny (19,46 s)! Další oddílový rekord zvládl na trati 60 metrů překážek, kde navíc přeběhl všechny překážky na druhou (!) nohu. Tam zaznamenal čas 9,65 s.

Výbornými výkony se ale prezentovali rovněž Šimon Říha, Anička Havelková a Majda Koudelková.

David Beneš

Výsledky

 

Zpět

Vyhledávání

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode