Detailni popis tréninkovýs skupin ZDE odkaz na náš web.

Rozpis tréninkových skupin 2019/20

aktualizováno 3. 9. 2019:

 

FGSDFSDF aktualizováno 11. 9. 2019 v 22:00:

Rozpis tréninkových skupin (PDF)

O nejrychlejšího Nymburáka 1.12.

již každoročně atleti z Říčan nechybí na sprinterských závodech v Nymburce. Máme měsíc do krajských přeborů, a proto jsme jeli otestovat rychlost na 20 m, 30 m a 60 m. Přes několik marodných omluvenek, se nás sešel nakonec slušný počet.

Doplňkové disciplíny (dálka  - mlž., stž., medicimbal a trojskok snožmo - přípravka) si naši závodníci nenechali ujít a proto padaly i osobní rekordy a odměnou jim byly stupně vítězů.

Uvidíme, kdo další se za tréninkové úsilí dočká osobních rekordů na dalších závodech, které nás čekají.

Blahopřejeme ke svělým výkonům!

VÝSLEDKY

Brdský pohár 2019

Říčanská atletika se opět ukázala v tom nejlepším světle na Brdském Poháru.

Naši dva reprezentanti Patrik Geist a Vašek Marhoul se v přípravkové kategorii umístili na nejvyšších příčkách a to 1. místo Patrik a v závěsu na 2.místě Vašek.

Možná, že své úspěchy, které jsou již nepřehlédnutelné, přetaví v úspěchy v žákovských kategoriích.

 

Soutěž Brdského poháru je celoroční závod, který je složen z 12-ti závodů, když první začíná již v lednu a končí dvanáctým až v listopadu.

Hlavním podílem úspěchu jsou proto rodiče, kteří jsou ochotni celý rok s klukama na závody jezdit a podpořit jejich chuť závodit.

Gratulujeme proto také rodičům, kterým patří nemalá část medaile.

Za celý oddíl všem děkujeme za skvělou reprezentaci

VÝSLEDKY

Hala v Českém Brodě

23.11. Děti zahájily novou halovou sezonu v Českém Brodě, a i když jsme zatím pod střechou neběhali ani neskákali, tak výkony předčily očekávání.

Za povšimnutí stojí výkon Honzy Boháče na 60 m - 7,84.

Jen tak dále!!

Gratulujeme.

VÝSLEDKY

Podzimní soustředění - Benecko 26.-30.10.

Atletický oddíl absolvoval tradiční podzimní soustředění na Benecku.

Foto na rajčeti či další videa na našem FB.

Běh podzimním listím

 
Letošní devátý ročník závodu pro nejmenší dosáhl díky tradici a výbornému počasí rekordního počtu závodníků, a to 75
Na tratě různých délek se vydalo 27 kluků a 34 holek, k tomu 14 "běžců s dudlíkem" (ročníky 2017 a 2018)  
z řad doprovázejících sourozenců a cvičení rodičů s dětmi. 
Sehnat všechny mrňouse na startovní čáru chvíli trvalo, a když zrovna nepili či nečůrali oni, musel do lesíka předběžec :) Závody se tudíž trošku protáhly, čemuž se příští rok vynasnažíme předejít změnou pořadí startu jednotlivých katergorií a průběžným vyhlašováním výsledků.
Desátému ročníku Běhu podzimním listím ZDAR !!!
 

5. 10. 2019 - ŽAD - čtyřboj

5.10. se konaly poslední velké závody letošního roku na sokolském oválu pořádané naším oddílem. Říjen je již měsíc podzimní a i počasí nám to dalo citelně znát - bylo chladno a deštivo. Závody se přesto konaly a účast nebyla malá - celkem 172 odvážných závodníků od šestiletých po patnáctileté. Tyto závody, ačkoli mají již několikaletou tradici, byly přesto tentokrát trochu jiné, a to nejen tím, že byly "mokré" - poprvé jsme využili k organizaci a hodnocení závodníků Atletickou kancelář Českého atletického svazu, která výrazně zefektivnila práci v zázemí závodu. 

Velký dík za zajištění závodů patří nejen trenérům, ale i pomocníkům z řad rodičů, bez kterých bychom se při zajištění disciplín obešli jen těžko.

Děkujeme i atletům, za jejich nasazení a krásné výkony bez ohledu na to, že nebyly ideální podmínky... přesto měly závody právě díky tomu své kouzlo.

Výsledky mini

Výsledky ČAS

Víceboj - O nejlepšího Nymburáka

v neděli 29. 9. se kolal víceboj, který každoročně navštěvují naši atleti. I tentokrát náš oddíl reprezentovaly naše holky, které si přivezly zlatou a stříbrnou medaili.

Gratulujeme!!!


Výsledky: https://online.atletika.cz/upload/nymburk%2029.9.2019.pdf

MČR žáků a žákyň

O víkendu 20. - 23. 9. měl náš oddíl v Kolíně na nejprestižnějším individuálním závodě staršího žactva této atletické sezony - Mistrovství české republiky - dva zástupce. Pro  Veroniku Vrbovou a Vojtu Šaška byl už samotný start na tomto šampionátu, na který se kvalifikovali svými výkony, úspěchem.

Veronika Vrbová běžela naplno náročnou trať 300 m, její čas však na postup z rozběhu nestačil.

Vojta Šašek zvládl nový model kvalifikací a následného finále v technických disciplínách. Podařilo se mu v obou svých disciplínách postoupit do druhého dne soutěží a nakonec obsadil 10. místo v kouli výkonem 12,87 m a 6. místo v hodu diskem v novém osobním rekordu 41,46 m.

Pro oba naše reprezentanty byla účast na skvěle organizované akci zážitkem a určitě mají velkou motivaci trénovat tak, aby se mohli příští rok republikového mistrovství znovu zúčastnit, snad i s dalšími kamarády.

Výsledky MČR

FINÁLE KRAJSKÉHO PŘEBORU PŘÍPRAVEK

V neděli 22. 9. se v Berouně konalo finále přípravek. Náš oddíl jako každoročně nesměl chybět. A tak v silné konkurenci, jaká tento rok byla, bylo jejich krásné 4. místo nad očekávání. Je to velký úspěch, protože potvrzovat každý rok přední pozice ve finále není jednoduché.

Proto je nutné a velmi důležité poděkovat hlavně všem trenérům, kteří přípravkové děti trénují. Předávají své nadšení svým dětem a jsou hrdí na jejich každoroční reprezentaci. To, že se každý rok říčanská atletika objevuje na předních pozicích ve finálových bojích přípravky, je důkazem, že děláme jako trenéři svou práci rádi a asi dobře. Přejeme všem trenérům opět nové, pilné a veselé dětské tváře, co budou s radostí reprezentovat naší atletiku.

Děkujeme také vedoucímu družstva Viktorovi, který si už po několikáté vzal na starost soupisku a vedení družstva.

Děkujeme jmenovitě finalistům a všem, co se během roku zůčastnili závodů družstev:

Tomáš Batěk, Lea Bradová, Anna Břízková, Štěpán Čančík, Ema Dobiášová, Patrik Geist, Vanda Kalašová, Eliška Lacková, Václav Marhoul, Kristýna Vlčková a dalších 27 atletů: Adam Adler, Tomáš Barták, Mikuláš Beránek, Matyáš Borovička, Tomáš Brejcha, Barbora Burdová, Jan Bürger, Elen Cimprichová, Antonín Čadil, Veronika Dobiášová, Tereza Dufková, Anna Havelková, Anna Herciková, Ella Hölgye, Aurelie Koucká, Magdaléna Koudelková, Michaela Kriššáková, Johana Machovcová, Šimon Novotný, Jan Parobek, Šimon Pavlík, Markéta Pragerová, Daniela Stehlíková, Adam Strnad, Adéla Strnadová, Antonín Střecha a Barbora Vaněčková.

HOLKY VYBOJOVALY STŘÍBRO

Sen se stal skutečností! Mladší žákyně si přivezly v sobotu 21. 9. z Kutné Hory obrovský úspěch. Stříbrná medaile z krajského přeboru putovala do našeho atletického oddílu v Říčanech. Je to nejvyšší soutěž v této mladežnické kategorii a dívky k tomu tak přistoupily. Nechaly za sebou ty největší oddíly ze středočeského kraje a jediný oddíl který je pokořil, byl oddíl z Kolína. Je to výsledek jejich celoroční práce, píle a vytrvalosti. Soutěž probíhá po celý rok ve 4 kolech a je potřeba se probojovat do finále, kam postupuje pouze nejlepších 11 oddílů z celého kraje. Tak pokud jsme říkali že, finále je úspěch, tak umístění na stupních vítězů ve finále je obrovský výsledek. Jejich bezprostřední radost nepotřebuje komentář.

Jmenovitě děkujeme všem, které se v této soutěže v roce 2019 zúčastnily: Kristýna Bradová, Andrea Brejchová, Kateřina Černohorská, Barbora Dolanová, Sára Hajná, Marie Luisa Hanko, Karolína Lacková, Adina Stejskalová, Mia Viktoria Teclová, Lea Bradová, Viktorie Dorňáková, Lucie Gaždová, Veronika Jonáková, Kateřina Koudelková, Eliška Lacková, Zuzana Soldátová, Jůlie Vašková, Kristýna Vlčková.

Gratulujeme!!!

Video z vyhlášení

 

Oddílové tabulky

Hledáme vhodný způsob (jednoduchá správa, uživatelská přehlednost) zobrazení našich aktuálních i historických oddílových výkonů. Jako jednu možnost, do veřejné diskuze, uveřejňujeme přehled výkonů v dálce. Tabulka je redukovaná na nejlepší výkon atleta v kalendářním roce.

google tabulka

Tabulku otevřete v aplikaci Tabulky google. Tabulka obsahuje ještě druhý list s kontingenční tabulkou - přehled po jednotlivých atletech s jejich nejlepším výkonem v kategorii. Ve filtrech máte přednastaveno několik základních zobrazení - výkony aktuálního roku, dívky, chlapci a jednotlivé kategorie. Za zpětnou vazbu děkujeme na FB v diskuzi pod příspěvkem s uvedenou tabulkou, případně na e-mail: registrace.ao@seznam.cz.

Nábor dětí do atletického oddílu ve školním roce 2019/20

Volná místa ve skupinách žáků a dorostu viz detailní popis tréninkových skupin.

 

Zapojení rodičů do činnosti oddílu

Trvale platí náš zájem o zapojení aktivních rodičů do dění oddílu. V ideálním případě kvalifikovaných pro sportovní vedení dětí, případně ochotných si kvalifikaci doplnit minimálně formou základního školení (dva víkendy).

V případě nabídky jakékoli pomoci trenérům minipřípravky (2013-2014) pište na e-mail trenérů těchto skupin.

V ostatních případech se obracejte na jednotlivé trenéry starších dětí.

SOKOLÁK SLAVNOSTNĚ OTEVŘEN !! - VÝSLEDKY, FOTO A VIDEO - JAK SE BAVÍ ATLETI A SOKOLOVÉ V ŘÍČANECH :)

Atletický stadión v Říčanech, náš "sokolák", je po 80  letech v novém kabátku a slavnostně otevřen. Akce se povedla se vším všudy a mi děkujeme všem, co se podíleli na tomto finále od roku 2003 do dnes!

A jak to probíhalo? Slovem, fotogolarerií a třešničkou na dortu - videem viz níže a dále v sekci NOVINKY

VýsledkyFotogalerie I, Fotogalerie II, Fotogalerie III, Vzpomínkové VIDEO

STAV SBÍRKY - ukončení

Dary celkem k 26. 10.  2017 190 347,00 Kč
výdaje na stavbu:
stavební dozor
skříňky pro skok o tyči
nová vstupní brána
vstupní branky
chráničky na sloupy
krycí plachty na doskočiště
vícepráce
   
Zůstatek na účtu 0,00 Kč

Dnem 26. 10. 2017 skončila veřejná sbírka. Děkujeme všem dárcům, kteří přispěli na modernizaci sokolského atletického stadionu.

Novinky

Mistrovství ČR ve vícebojích ve Zlíně

31.05.2019 16:22
Pro zkušenosti na největší závody v roce si zajela naše mladší žákyně, do té doby nejlepší v celorepublikových...
>>

Slunečné 2. kolo v Čáslavi (Krajský přebor starších žáků)

24.05.2019 16:19
V pátek 24. 5. proběhlo 2. kolo závodu družstev starších žáků a žákyň. Na našich závodnících bylo vidět, že pro některé...
>>

Jarní atletické závod

19.05.2019 16:17
Letos byly poprvé JAZ registrovány na Českém atletickém svazu, díky tomu k nám přijelo více závodníků...
>>

Krajský přebor družstev mladších žáků

17.05.2019 07:34
Po starších žácích svoji hru v krajském přeboru družstev rozehráli rovněž žáci a žákyně mladší. První kolo bylo na...
>>

Krajský přebor jednotlivců starších žáků a žákyň 12. 5.

12.05.2019 20:25
Náročné podmínky přinesl nedělní krajský přebor jednotlivců starších žáků a žákyň, který se konal na kladenském...
>>
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Vyhledávání

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode