Pozvánka na závod pro nejmenší

Odkaz na přihlášovací formulář zde :)

  • pokud budete chtít dítě ze závodu odhlásit, můžete tak učinit na stejném odkazu zaškrtnutím posledního pole formuláře ("odhlášení ze závodu")
  • děti z pondělní atletiky (MINI 15-16:30) přihlásí hromadně trenérka Gabča :)
 
 

Rozpis tréninkových skupin 2022/23

aktualizace 9. 9. 2022,  odkaz na soubor pdf  ,  odkaz na detail treninkových skupin

Skupiny, u kterých je uvedeno "NAPLNĚNÁ" již nepřijímají další členy.

Oddílové příspěvky pro nové členy oddílu

Při nástupu v září 2022:        
   

oddílový
příspěvek

jednotový
příspěvek

členské
příspěvky

celkem

 

A

trénink 1x týdně

1100

200

200

1500 Kč

 

B

trénink 2x týdně a více

1600

200

200

2000 Kč

 

Číslo účtu:                              2801036141/2010 

Variabilní symbol:                    rodné číslo CVIČENCE

Specifický symbol:                   0301 

Do poznámky:                        jméno a příjmení CVIČENCE / jméno TRENÉRA  (příklad: Jan Vlk / Jana Cílková)

 

PRO PLATBU JE DŮLEŽITÉ, ŽE 1 OSOBA = 1 PLATBA (členské příspěvky + oddílové) - jen tak dokážeme přiřadit Vaši platbu správně. Kdo neuvede rodné číslo cvičence, nelze jej přiřadit do našeho oddílu a tím pádem jako by nezaplatil! Příspěvky se platí na celý kalendářní rok, částka příspěvku je nevratná!

 Co se z příspěvků platí:

z oddílových příspěvků hradíme:

sportovní náčiní a pomůcky, veškeré výdaje spojené s odměnami dětí při trénincích a při námi pořádaných závodech, výdaje spojené s organizací závodů, startovné, dopravu na závody, odměny trenérům, školení trenérů, poplatky ČOS, ČAS, ostatní služby a materiál, nájemné za hřiště, sokolovnu a externí haly. Dále z příspěvků financujeme rozvoj našeho stadionu. Dosud byla realizována stavba prvního skladu pomůcek (2019), je připravena výstavba druhého skladu. Šetříme prostředky na renovaci dvou stávajících hřišť s umělou trávou, které jsou v dezolátním stavu (výhled 2023-2024)

členské příspěvky

200 Kč děti, 500 Kč dospělí. Příjem je dále rozdělen - 40 % pro župu a ČOS a 60 % pro naši jednotu na obnovu a rozvoj nemalého majetku.

jednotové příspěvky

Počínaje rokem 2020 bude dle rozhodnutí Výboru T. J. Sokol Říčany a Radošovice každý člen přispívat ročně částkou 200 Kč, která je určena pro budoucí výstavbu nebo rekonstrukci sokolovny.

Sportu zdar a atletice zvlášť.

Vedení atletického oddílu T. J. Sokol Říčany a Radošovice

 

Českobrodský vrhačský trojboj a českobrodská laťka

jako každoročně se pár našich atletů zúčastnilo v Českém Brodě vrhačského trojboje.

A tak se v neděli 2. 10. pokusili o vylepšení některých svých výkonů v kouli, disku, oštěpu nebo výšce.
Mezi dorostenci v trojboji na 1. místě skončil Vojta Šašek a na 3. místě Štěpán Kus.
U dívek vyhrála Karolína Lacková a v kategorií žákyň se na 2. místě umístila Eliška Lacková.
Všem gratuluji a přeji do halové sezony ty nejlepší výsledky, které vás posunou zase o krůček dále.

Výsledky

Mirek L.

Tradiční čtyřboj - Žákovský atletický den (ŽAD)

V neděli 2.10. připravil náš oddíl veřejné závody - tradiční čtyřboj - pro věkové kategorie od 6-letých atletických benjamínků až po starší žáky. Počasí nám přálo, a tak i účast byla nad očekávání hojná. Přes dvě stovky atletů z 15 sportovních oddílů změřili své síly v jednom z posledních venkovních závodů letošní sezony. Je velmi krásné vidět tolik dětí a rodičů zapálených do sportovního zápolení. Na závěr velké poděkování všem organizátorům a pomocníkům z řad trenérů, dorostu či ochotných rodičů.  

2022 ŽAD_výsledky chlapci - přípravky     2022 ŽAD_výsledky dívky - přípravky     

výsledky žákovských kategorií

pár fotek ŽAD_02-10-2022/

Budeme rádi, když se s námi podělíte o své fotky ze závodu. Díky za jejich zaslání mailem či přes uschovna.cz (mail eva.jung@volny.cz). Děkujeme.

Mladší žákyně a mladší žáci uzavřeli své letošní účinkování v krajských
soutěžích družstev

Dívky skončily ve skupině C na pátém místě, proto zamířily už 11. 9. na finále B do Čáslavi. Tam v soutěži družstev nenašly žádné přemožitelky. Individuálně posbíraly hned pět umístění na stupních vitězů a řadu dalších skvělých výsledků. Chladné počasí a silný protivítr způsobily, že osobních rekordů tentokrát moc nepadlo, ale i tak jsme se vraceli s dobrým pocitem z vydařených závodů.

Kluci vybojovali ve skupině druhé místo a mohli tak startovat ve finále A, které proběhlo 24. 9. v Kutné Hoře. Mezi dvanácti nejlepšími týmy Středočeského kraje se říčanští mladší žáci neztratili. Po tvrdém boji, kdy se počítal každý získaný bod, skončili na šestém místě, před řadou silných a tradičních atletických oddílů. Bodově náš tým táhli hlavně Tomáš Barták a hostující Dominik Novotný, ale výborný výsledek by se nepodařil bez příspěvku dalších našich atletů a štafet. V příjemném atletickém počasí jsme zapisovali jeden osobák za druhým.

Všem mladším žákyním a žákům děkujeme za skvělou reprezentaci našeho oddílu v sezóně 2022 a přejeme hodně kvalitních tréninků v nadcházejícím přípravném období.

Petr Cimprich

Výsledky žáci

Výsledky žákyně

 

MČR žactva – Jablonec nad Nisou

Víkend 17. - 18. září patřil národnímu šampionátu žáků. Ten proběhl v Jablonci nad Nisou. Ten, kdo už v Jablonci závodil, tak ví, že místní stadion umí pořádně potrápit počasí. A ne jinak tomu bylo i o tomto víkendu. Ve velice chladném a hodně propršeném víkendu se ve dvou individuálních startech představila Eliška Lacková. Ta ve skoku dalekém výkonem 498 cm obsadila 13. místo a za 42,83 s v běhu na 300 metrů brala příčku 17. V úplném závěru mistrovství nastoupila naše štafeta 4x300 metrů ve složení Václav Marhoul, Patrik Geist, Vojtěch Rozehnal a Štěpán Němec. Jejich čas 2:43,51 min. sice stačil na vítězství v rozběhu, celkově z toho ale bylo 15. místo.

David Beneš

 

Atletická středa

Ve středu 14. září vyrazila parta 5 atletů do Staré Boleslavi na veřejné závody. Eva Greenová, Tomáš Barták a Lukáš Zelenka se představili v kombinaci 100 m a 300 m. Šimon Říha si pouze zaběhl 300 m a Vája Bartáková házela kladivem. V chladném počasí se většině dařilo výborně a do Říčan jsme odjížděli s jedním oddílovým a hned několika osobními rekordy.

David Beneš

 

Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek

Dne 10.9. se konalo Mistrovství Čech a to i s naší účastí.
Naši atleti měli i tento rok možnost vstoupit mezi ty největší a nejlepší oddíly v kraji, ale i v celé ČR.
Prvnímu místu v krajském přeboru pro Nehvizdy velmi pomohly naše dívky (Lacková K., Bradová K., Dolanová B., Vrbová V., Lacková E., Bradová L.,),  za Kolín druhé místo brali naši chlapci v dorostu (Kus Š., Hercik M., Antoš F., Kovář M., Šašek V., Mandát K.) v juniorech (Jakoubek T.) a juniorkách (Jonáková L.) vyhrály také KP.
První velký úspěch zažily naše holky za Nehvizdy, které stříbrnou medailí na Mistrovství Čech potvrdily skvělou sestavu atletek.
Kluci na tom samém mistrovství byli sice na 6.místě, ale za své výkony se nemusí vůbec stydět.
Holkám na mistrovství ČR, které se koná 25.9. v Plzni držíme moc palce. 
Velké moje přání je, že i družstvo Říčan bude někdy v sestavě 40-ti dívek nebo chlapců a budou třeba i bojovat o krajské medaile a ukážou tak, že když je ta správná parta lidí, tak k ní vždy patří i úspěch.
Gratuluji všem!

Výsledky

Mirek L.

 

VYDAŘENÁ POCTA ZÁTOPKOVÝM

Pondělí 19. září bylo pro atletickou komunitu dnem, kdy se napříč celou Českou republikou připomínalo stoleté výročí narození sportovních legend Dany a Emila Zátopkových.
Od 17:15 proběhl v Nehvizdech kvalitně obsazený závod oštěpařek. Příznivých povětrnostních podmínek využila k novému osobnímu rekordu 59.57 vítězná Petra Andrejsková. Tři roky staré kariérní maximum si vylepšila o dva centimetry. Za osobákem příliš nezaostala ani druhá Martina Píšová, když zapsala nejlépe 58.03. Třetí byla někdejší juniorská mistryně Evropy a dvojnásobná italská šampionka Carolina Visca za 55.81.
Mezi 10 -ti oštěpařkami, které měly tu čest startovat v tak nabité konkurenci jsme měli zastoupení i my. Karolína Lacková si výkonem 39,59m  vytvořila nový osobní rekord a tím i velmi zviditelnila naší sokolskou jednotu. 
Mirek L.

 

Atletické soustředění pro přípravky a žactvo

V týdnu 22. -26. 8. 2022 proběhlo na Sokoláku atletické soustředění pro přípravky a žactvo. Starší se věnovali pilování atletických disciplín, mladší měli náplň hravější. První dva dny nám program řídilo počasí, krom překážek a běhání mezi kapkami deště došlo i na hry v šatně. Ve středu jsme vyrazili na výlet do okolí, přes zmrzlinu u Zimáku na Marvánek a lesem na hřiště u lesa, cestu jsme si krátili pochodovými hrami. Skupina nejstarších zůstala na Sokoláku a v počtu 12 atletů se pod vedením Hynka a Honzy věnovala přípravě na závody. Ve čtvrtek se již počasí umoudřilo a došlo i na skok vysoký. Každý den proběhla soutěž mezi družstvy. V pátek jsme soustředění uzavřeli čtyřbojem opět po družstvech.

Bylo úžasné sledovat, jak děti získávají jistotu a zlepšují se přímo před očima.

Atletické soustředění pro naše nejmenší atlety

Pro naše nejmenší atlety, převážně členy atletického oddílu T. J. Sokol Říčany a Radošovice, bylo na sokolském stadionu v týdnu od 15. do 19. srpna připraveno atletické soustředění formou příměstského tábora. Soustředění se zúčastnilo 28 dětí. Atletické disciplíny s dětmi pilovaly zkušené trenérky - Vendula Höfinghoff, Dáša Dandová, Pavlína Krausová a Pavlína Machovcová. Vždy 2, resp. 3 skupinky dělaly atletiku a jedna skupinka si hrála, takto se to během dopoledne vždy jednou protočilo. Hry, kterých není nikdy dost, měl na starosti Filip Höfinghoff. Děti měly možnost během celého týdne čtyřikrát po jedné hodině ve skupince cca po 8-10 dětech trénovat hod, skok do dálky nebo skok vysoký, běh. Všechny děti udělaly ohromný pokrok.

Ve čtvrtek odpoledne čekalo děti překvapení, přišla paní Iveta Kozáková, vzdělavatelka Sokolské župy Barákovy, a pan Marek Manda, velitel Sokolské stráže. Marek nacvičil s dětmi nejen postoje v povelu „POZOR!“, „POHOV!“, nástupy, ale i pochod, poklus, obraty, to vše velmi vtipnou formou. Děti si do konce soustředění při nástupu pamatovaly, že se nesmí špičkou boty dotknout bílé čáry, protože to je „láva“. Děkuji Ivetě a Markovi za jejich spolupráci. V pátek si děti vyzkoušely natrénované disciplíny v závodě družstev. Soustředění jsme zakončili vědomostním kvízem a soutěžemi v družstvech. I přes extrémní horko jsme si všichni celý týden moc užili. Za vydatnou pomoc děkuji Dáše, Pavlíně Krausové, Pavlíně Machovcové a Filipovi.

Vendula H.

Družstvo starších žáků v krajském finále

Družstvo starších žáků si vybojovalo účast ve finále A, které se konalo v Kolíně v neděli 4. 9. V soutěži se sešlo 9 týmů. Počasí nám přálo a kluci podali výkony na hranici svých osobních výkonů, což se odrazilo i na bodovém ohodnocení, které nakonec stačilo na celkové 6. místo. Umístění by mohlo být daleko lepší, pokud by naše družstvo čítalo víc jak 7 statečných. Vždyť účast v ostatních týmech byla v průměru 15 závodníků. V plné síle by naše družstvo mohlo bojovat o bednu. Chlapcům děkuji za výbornou reprezentaci oddílu a přeji aby příště vyšel postup na MČR!
P. Brada

 

Dvě stříbra z European Kids Athletics Games

Od soboty 3. 9. do pondělí 5. 9. 2022 se v Brně sešlo přes 1700 atletů z 15 evropských zemí, aby bojovali o cenné kovy v již tradičním závodě European Kids Athletics Games.

Našim nejúspěšnějším atletem se stal Tomáš Barták, když dokázal pobrat hned dvě stříbrné medaile. Na sprinterské rovince mu k tomu na trati 60 metrů stačil čas 8,31 s. V závěrečném běhu na 800 metrů si k tomu musel vytvořit osobní rekord 2:26,70 min.

Daleko od medaile nebyla ani Lea Bradová, Olivia Greenová, štafeta 4x300 metrů mix a Eliška Lacková. Lea šla do finále 100 m překážek s velkým očekáváním, bohužel ale na jedné z prvních překážek zakopla a brala čtvrtou příčku 0,08 s za bronzem. Na stejné pozici, 7 centimetrů od medaile, skončila ve finále dálky Olivia a v závěrečných štafetách rovněž naše čtveřice Lea Bradová, Eliška Lacková, Patrik Geist a Štěpán Němec. Těm k medaili scházelo 0,95 s. Elišce Lackové pak ještě z pátého místa chybělo na medaili v běhu na 300 metrů 0,65 s.

Do umístění v top 10 se pak ještě vešly ve sprintu na 60 metrů sedmá Olivia Greenová a devátá Lea Bradová. Olivia přidala šesté místo ve skoku vysokém a sedmé v běhu na 600 metrů. Náš oddíl na těchto závodech ještě reprezentovali Eva Greenová, Barbora Burdová, Adéla Strnadová, Julie Masslová, Šimon Říha a Dominik Jakoubek.

David Beneš

 

4. kolo KPD mladších žáků

Podzimní část sezóny se pro družstva mladších žákyň a žáků rozběhla hned v pátek 2. 9., kdy proběhlo čtvrté a poslední kolo základní části soutěže naší skupiny C ve Staré Boleslavi.

Chlapci s přehledem udrželi celkové 2. místo a budou tak 24. 9. v Kutné Hoře bojovat o krajské medaile. Za družstvo mladších žáků letos startovali: Tomáš Barták, Václav Kadlec, Eliáš Čančík, Teo Outhier, Tadeáš Kótka, David Rott, Šimon Novotný, Martin Jeřábek, Tomáš Brabec, Daniel Oubrecht, Adam Strnad, Sebastian Chadima, Mikuláš Beránek, Tomáš Brejcha, Pavel Navrátil, Matěj Kafka, Dominik Jakoubek, Lukáš Tošovský, Jakub Zeleňák, Šimon Skála a hostující Dominik Novotný a David Luňák.
 
Dívky čelily větší konkurenci a bohužel se také pouze jednou sešly v plném počtu 15 závodnic. I proto byl postup do finále A letos nad jejich síly. Mladší žákyně si letos naposledy s družstvem zazávodí 11.9. v Čáslavi ve finále B. Za naše barvy letos bojovaly: Magdalena Seidlová, Viola Malinová, Adéla Strnadová, Veronika Dobiášová, Elen Cimprichová, Ella Macinauerová, Olivia Greenová, Julie Masslová, Tereza Dufková, Apolena Pavlíková, Andrea Běhalová, Adéla Dvorská, Nela Hudecová, Adéla Kolková, Laura Daciu a Klára Doležalová.
 
Všem děkujeme a gratulujeme k předvedeným výkonům.
Petr Cimprich

Družstvo starších žáků postoupilo do finále A

Starší žáky čekalo 26. 8. poslední kolo soutěže družstev. Do Čáslavi se vydala letos nejslabší sestava. Chyběli pravidelně bodující a nikdo nový se na start nedostavil. 11 žáků nakonec vybojovalo druhou příčku, pouhých půl bodu před Kutnou Horou. Celkově tak postoupili z druhého místa do finále A krajského přeboru družstev. To proběhne 4. 9. na stadionu v Kolíně. Ti nejlepší postoupí na MČR družstev staršího žactva.

Za celá čtyři kola nejvíce body přispěli Štěpán Němec, Vojtěch Rozehnal, Patrik Geist, Jan Pelant, Jan Brych, Robert Kótka, Šimon Říha, Václav Marhoul, Jan Parobek a Šimon Haspra.

Za družstvo ještě s větším či menším bodovým příspěvkem startovali Lukáš Zelenka, Štěpán Čančík, Václav Mráz, Jiří Vencl, David Palzer, Adam Adler, David Green a Hynek Strnad.

Gratulujeme!

David Beneš, vedoucí družstva

 

Dorostenci na soustředění v TRUTNOVĚ

Druhou půlku letní sezony naši nejstarší atleti zahájili ve druhém srpnovém týdnu doma a v dalším týdnu jsme již museli vyjet na dlouho připravované dvoufázové tréninkové jednotky do Trutnova. 

Krásný městský stadion podél kterého teče osvěžující horská řeka Úpa a hotel pár koků od stadionu nás takové prostředí na první pohled dostalo a lákalo k vyšším tréninkovým cílům.
Nebylo nic jednoduššího než se pustit do přípravy, kterou v celém týdnu doprovázelo slunečné až perné počasí, ale na tohle jsme byli připraveni.
Víme, že nás čeká spousta velkých soutěžních akcí jako je např. MČR družstev, evropské hry, finálové boje středočeského kraje atd., tak proto všichni atleti vědí, proč tuto týdenní dřinu podstupují a proč důležité každodenní tréninkové nasazení, které je čeká.
Myslím, že krátkodobý přípravný mini cyklus dopadl skvěle a teď již můžeme očekávat slibné, ba i nečekané výsledky našich borců.
Přejeme všem zúčastněným této přípravy, skupině Mirka a Davida splnění všech jejich očekávaných výkonnostních cílů.
Byli jste skvělí!
Mirek L.

další foto

5. Ročník ve skoku vysokém

Jako každý rok se 29. 6. konal oddílový závod ve skoku vysokém. Loučíme se tak každoročně s první polovinou letní sezony a popřejeme si tak všichni mezi sebou krásné prázdniny.
Já doufám, že do dalšího roku se objeví další naši nadějni výškaři. 
Přeji všem našim atletům více chuti si tuto krásnou disciplínu vyzkoušet.

Mirek L.

 

Mistrovství ČR dorostu a juniorů

O víkendu 18. - 19. 6. se v Ostravě konal vrchol sezony pro kategorie dorostu a juniorů.
Z neoficiálních zdrojů se v Ostravě linuly hlasy, že za posledních 20 let to byla nejtěžší nominační kritéria k účasti na MČR.
Proto pro naše atlety byla účast na tomto mistrovství obrovským úspěchem, protože výběr se skládal z 16 nejlepších z celé České republiky v každé disciplíně a celého mistrovství se zúčastnilo 140 atletických oddílů.
Za juniorky nás reprezentovala Lucka Jonáková na 1500 m a 3000 m (11. a 7. místo) a v obou disciplínách v osobních rekordech a byla to naše nejúspěšnější atletka na tomto mistrovství.
Za dorostence nás reprezentovali Karolína Lacková ve skoku dalekém a v kouli (NM a 14. místo). V obou disciplínách to bohužel Karolíně moc  nevyšlo podle jejích představ, ale takový sport už je.
Dále nás reprezentoval Kryštof Mandát na 400 m (13. místo) v osobním rekordu a konečně zúročil ty těžké tréninky, jak na soustředění, tak na domácím hřišti. Kryštof má obrovské rezervy a proto ty úspěšnější roky má ještě před sebou.
A poslední náš reprezentant byl Vojta Šašek, který se nominoval na 3 disciplíny a to oštěp, disk a koule (8., 15., 12. místo). Má určitě před sebou také úspěšnější roky, ale Vojta se již skvěle prezentoval na KP a na MČR ve víceboji. Má za sebou už dost závodů, a i když MČR v Ostravě se mu moc nepovedlo, tak Vojta dobře ví, že jsme v půli sezony a možností, jak vylepšit některé výkony bude více než dost.
Všem účastníkům moc děkujeme za úspěch, kterým svojí nominací v Ostravě potvrdili, že patří k tomu nejlepšímu výběru, který v naší republice je.

Výsledky

Mirek L.

 

MISTROVSTVÍ ČR ve víceboji

V pátek a sobotu 3. - 4. 6. se v Edenu na pražské Slavii utkali ti nejlepší vícebojaři České Republiky.

Náš oddíl má jednoho z nejlepších vícebojařských dorostenců České Republiky a to je něco, na co můžeme být jako oddíl velmi pyšni.
Vojta Šašek obsadil krásné 4. místo 6.211 b. Tento bodový zisk je obrovským úspěchem, ale není zadarmo. Je za ním velká chuť vyhrávat, tréninkové nasazení a hlavně trpělivá dlouhodobá práce. Nechyběl na žádném důležitém soustředění, byl vždy u těch nejdůležitějších tréninků a závodů a proto výkonnostní růst u něj šel velmi strmě nahoru. Budoucnost tohoto závodníka je na nejlepší cestě se dostat k ještě vyšším cílům.
Druhým nominovaným atletem na MČR ve víceboji byla Lea Bradová, která v nabité konkurenci starších žákyň obsadila krásné 14. místo  s 4.276 b.
Lea si s těžkým závodem poradila velmi dobře, protože tento bodový zisk je druhým nejlepším ziskem v našem oddílu a jejím osobním rekordem.
Oba naši atleti mají ještě velké rezervy, proto si můžeme být jistí, že se budou krůček po krůčku posouvat vzhůru a jejich výkony gradovat. 
Jsou před námi MČR jednotlivců dorostu a juniorů v Ostravě, kde se forma u našich atletů může ještě vyladit a třeba přijdou v ten pravý čas osobní rekordy a rekordy oddílové. To by bylo to správné načasování formy.
Vojtovi a Lee všichni v oddíle moc gratulujeme za skvělé výkony a děkujeme za perfektní reprezentaci!

Výsledky

Mirek L.

 

Nábor dětí do atletického oddílu ve školním roce 2022/23

Volná místa ve skupinách žáků a dorostu viz detailní popis tréninkových skupin.

 

Zapojení rodičů do činnosti oddílu

Trvale platí náš zájem o zapojení aktivních rodičů do dění oddílu. V ideálním případě kvalifikovaných pro sportovní vedení dětí, případně ochotných si kvalifikaci doplnit minimálně formou základního školení (dva víkendy).

V případě nabídky jakékoli pomoci trenérům minipřípravky (2015-2016) pište na e-mail trenérů těchto skupin.

V ostatních případech se obracejte na jednotlivé trenéry starších dětí.

SOKOLÁK SLAVNOSTNĚ OTEVŘEN !! - VÝSLEDKY, FOTO A VIDEO - JAK SE BAVÍ ATLETI A SOKOLOVÉ V ŘÍČANECH :)

Atletický stadión v Říčanech, náš "sokolák", je po 80  letech v novém kabátku a slavnostně otevřen. Akce se povedla se vším všudy a mi děkujeme všem, co se podíleli na tomto finále od roku 2003 do dnes!

A jak to probíhalo? Slovem, fotogolarerií a třešničkou na dortu - videem viz níže a dále v sekci NOVINKY

VýsledkyFotogalerie I, Fotogalerie II, Fotogalerie III, Vzpomínkové VIDEO

STAV SBÍRKY - ukončení

Dary celkem k 26. 10.  2017 190 347,00 Kč
výdaje na stavbu:
stavební dozor
skříňky pro skok o tyči
nová vstupní brána
vstupní branky
chráničky na sloupy
krycí plachty na doskočiště
vícepráce
   
Zůstatek na účtu 0,00 Kč

Dnem 26. 10. 2017 skončila veřejná sbírka. Děkujeme všem dárcům, kteří přispěli na modernizaci sokolského atletického stadionu.

Novinky

MISTROVSVÍ ČR ve víceboji

13.02.2022 16:38
je velkým úspěchem, že i v této halové sezoně 2022 nechyběly naše atletky na mistrovství ČR ve víceboji. Každý větší...
>>

5. halová středa Jablonec nad Nisou , TJ LIAZ Jablonec n/N.

02.02.2022 16:37
Další závodní středu 2. 2. jsme opět využili v Jablonci.  "Nejlepší trénink je závod". Musím moc...
>>

Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a v chůzi

30.01.2022 16:37
I přes velké karanténové absence se nakonec vícebojařské kvalifikace zúčastnilo kvarteto dorostenek, které s...
>>

Halová středa v Jablonci

26.01.2022 16:36
Veřejných závodů jsme využili ve středu 26 .1. v Jablonci nad Nisou. Dorost a žactvo si nutně muselo vypilovat...
>>

Veřejné halové závody

23.01.2022 16:35
V neděli 23. 1. jsme si udělali výlet do Českého Brodu, kde jsme si mohli znovu osvěžit pár disciplín a...
>>

11 medailí na krajských přeborech (dorost/junioři)

09.01.2022 16:35
9.1. jsme se konečně dočkali očekávaných krajských přeborů dorostu a juniorů a dopadlo to parádně. Po úspěších...
>>

Krajské přebory starších žáků

08.01.2022 16:33
8.1. se konaly očekávané krajské přebory a výsledky byly nad očekávání. 2 zlaté medaile vybojovala děvčata - Lea...
>>

Skoky v Nehvizdech

05.01.2022 16:32
Poslední zkouškou před velkými závody, kam jsme si přijeli doladit formu na dálku a na výšku, byly skoky v...
>>

Novoroční hala Nehvizdy

02.01.2022 16:31
Pro zahájení nového roku jsme si vybrali závody v Nehvizdech, kde si naši borci mohli vyzkoušet hladkou 60m, 60m...
>>

Sprint a překážky - indoor

18.12.2021 16:31
Ještě před Vánocemi 18.12. jsme se zastavili na překážkových sprintech v novém tunelu v Benešově. Padla spousta...
>>
Všechny články

Záznamy: 31 - 40 ze 238

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Vyhledávání

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode