Info pro nové zájemce:
nyní řešíme přestupy dětí v rámci oddílu. Volná místa pro nové členy budeme znát přibližně od půlky června 2021. Kontaktujte, prosím, přímo trenéra Vámi preferované skupiny. Děkujeme za pochopení a Vaši trpělivost.

Hýbeme se hezky česky / 1. kolo projektu / on-line hlasování do 30.6.2021

Děkujeme za vaše průběžné hlasování pro oddíl atletiky, odkaz zde: hybemesehezkycesky

Chrudimské víceboje

v pondělí a v úterý 14. - 15. 6. se v ranních a dopoledních hodinách konaly víceboje ve městě Chrudim, která je proslulá svojí atletickou historií. Není moc vícebojařských závodů a proto hledáme místa a možnosti mimo náš kraj, kde závodit a případně se  kvalifikovat na MČR. 
Vyjeli jsme s partou 4 dívek a 3 chlapců. Žádný z našich atletů nezklamal a každý si udělal nějaký ten "osobák" a dokonce i někdy jak se říká o "parník". Kluci se někdy v dálce posunuli i o 3/4 metru, nebo ve výšce dokonce o 15 cm. Dívky také nezůstaly pozadu a dokonce Karolína L. si potvrdila prozatímní prvenství v tabulkách ČR a tím i snad účast na MČR.
Dnešním dnem má naše atletika zatím 4 kvalifikované účastníky na MČR ve víceboji, který se bude nakonec konat o prázdninách, a to 14. - 15. 8. v Plzni a to jak mlž, tak i stž.
Všem přejeme do dalších dnů hodně zdraví a ještě pár krásných výkonů a třeba i kvalifikací...
Ještě nás čekají 3 důležité závody a potom bude pár dnů na regeneraci a užívání prázdninového sluníčka.
Atletice zdar! 
Mirek L.

9. místo z MČR dorostenců v desetiboji

5. a 6. června se v Třebíči konalo MČR dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek, mužů a žen ve vícebojích. Vzhledem k brzkému termínu a opožděnému startu sezony bylo možné v přihlášce uvést loňské výkony z devítiboje. Náš zástupce Vojta Šašek tak na MČR absolvoval svůj první desetiboj v životě a vyrovnal se s ním velmi dobře. Po výborné stovce v úvodu prvního dne (11,93 s) se mu povedla i koule (12.95 m) a vydal ze sebe vše v závěrečné disciplíně 1. dne – 400m (54,08 s). Ve druhém dni měl dobrý disk (39,30 m) a zvlášť potěšila tyčka, když si zdoláním základní výšky 250 cm zlepšil osobní rekord o 13 cm a nakonec doskákal až na 280 cm. V dalších disciplínách – výšce, dálce, překážkách, oštěpu a 1500 m má ještě velký prostor na zlepšení. Gratulujeme k výbornému výkonu a celkovému zisku 5372 bodů.

Výsledky Sprintérského trojboje ze dne 6. 6. 2021

 

2021_3boj_vysledky_dívky     2021_3boj_vysledky_chlapci     fotky - 3_boj

Sprinterský trojboj

I tento ročník (tak jako minulý) se nevyhnul proticovidovému opatření, a proto se omlouváme všem dětem, na které už nezbylo místo.
Přes ranní zamračenou oblohu se nakonec vyjasnilo a závody měly, jak se říká "ideální" počasí. 
Po vyhlášení atletických nadějí našeho oddílu za rok 2020 (Bára Dolanová, Štěpán Kus) a šekové odměny za vzornou reprezentaci a účasti na MČR v roce 2020 (L. Jonáková, J. Boháč, K. Lacková, V. Šašek) se 130 prezentovaných závodníků vrhlo v 9:20 na svoje disciplíny a i přes někdy malé časové zpoždění mezi disciplínami se nakonec povedlo závod ukončit podle harmonogramu ve 12 hod. vyhlášením těch nejlepších. 
Nejde vždy samozřejmě o to vyhrát a získávat medaile, ale především si zkusit závod a nebát se prohry. U některých dětí, zvláště u těch nejmenších byla odvaha příkladná. Jejich nadšení je vždy spontánní a radost z pohybu dodává závodu vždy napětí a atmosféru.
Děkujeme všem hostujícím oddílům za návštěvu a závodní konkurenci a to SK Jeseniova, Sokol Zlatníky, Atletika Jižní město, SK Aktis, ASK Slávia Praha, Sport Milovice, Sokol Vinohrady, Atletika Líbeznice, Atletika Čelákovice a také všem domácím účastníkům z Atletiky Říčany.
Nejlepší výsledky tohoto ročníku co stojí za povšimnutí jsou: Kristýna Bradová 20 m - 2,90, 60 m - 7,90 (oddílový rekord), L. Bradová - 150 m - 20,23, K. Venclová - 50 m - 8,68, S. Rubešová - 20 m - 2,96, V. Grabowská - 50 m - 7,81, A. Černý - 50 m - 7,52, M. Kovář - 60 m - 7,74.
Musíme samozřejmě poděkovat městu Říčany za to, že nás opět na tomto závodě finančně podpořilo a naše atletika se může na naše město vždy spolehnout.
Gratulujeme všem zúčastněným!!!
Atletice zdar a těšíme se na vás příští rok.
Mirek L.

Rozpis tréninkových skupin 2020/21

aktualizace 9. 9. 2020,  odkaz na soubor pdf  ,  odkaz na detail treninkových skupin

 

 

Závod pro oddílové žactvo - "Spolu na startu"

Ve středu  2. 6. jsme si v rámci tréninku udělali testovací "závod", kterého využilo 35 žáků a to není špatné na začátku sezony.
Zahájili jsme 30 m letmo, kdy při této trati trenéři zjistí, jak jsou na tom svěřenci s rychlostí a potom jsme se přesunuli na 60 m z bloků. Tam jsme zkusili, jak jsou na tom s reakcí při startu. Měření jsme měli elektronické, takže vše podle pravidel atletiky. Zdeněk Hercik, kterému moc děkuji, se postaral o časomíru a jako vždy to šlo jako po másle.
V plánu jsme měli skok daleký a vrh koulí, a i to jsme vše zvládli a stihli všem změřit 3 pokusy.
 
Atletice zdar a uvidíme se v neděli na domácích závodech.
 K výkonům všem gratulujeme!
Mirek L.

 

Vlašimská jízda

 
Zahájení nové sezóny po velké covidové pauze ukázalo, že naši reprezentanti jsou v dobré formě. Vždyť také nepodcenili zimní přípravu a ta jim začíná vracet úsilí, které bolelo a ne vždy dávalo smysl.
Sprintérský trojboj, který se skládal z 60m, 100m a 200m, se zdá na první pohled jednoduchý, ale bolí a nikomu nic neodpustí.
Naši chlapci ve složení Tobiáš Jakoubek, Kryštof Mandát, Ondra Šátek, Vojta Šašek a Honza Boháč udělali sérii skvělých super výkonů.
Hlavní a poslední jmenovaný se postaral o tři nové oddílové rekordy a také se tím kvalifikoval na MČR. Všem ale gratulujeme, protože 5 našich atletů obsadilo 1.-6. místo. Jediná zástupkyně sprintérů byla Veronika Vrbová. Ta si na začátek nové sezony vyzkoušela nové disciplíny, a i tyto výkony se staly rekordy oddílu. Výsledky: https://online.atletika.cz/…0/4
Ve stejný den byl také zahájen sedmiboj starších žákyň, kde jsme měli zastoupení ve složení Marie Hanko, Kristýna Bradová a Karolína Lacková. Mája si zde prvně vyzkoušela, že víceboj je krásná, rozmanitá disciplína, kterou je nutné projít, pokud se chce někdo věnovat všestrannému sportování. 
Kristýna skončila ve skupině 22 závodnic na krásném 4. místě a Karolína celý závod vyhrála v novém oddílovém rekordu 4.350 b., což znamená v tomto roce zatím nejlepší výkon v ČR. Výsledky: https://online.atletika.cz/…0/4
I druhý den, kdy se konal ještě pětiboj mladších žáků a žákyň, jsme měli zastoupení 4 našich mladších atletů, a to dvou dívek - Elišky Lackové a Ley Bradové, a chlapců - Patrika Geista a Vaška Marhoula. 
Holky, které se praly s dalšími 20 závodnicemi, skončily následovně: na 3. místě Eliška, vítězkou se stala Lea. Obě dívky se dostaly na kvalifikační pozice na MČR a jsou mezi pěti nejlepšími v ČR.
Kluci obsadili 3. místo Patrik a 4. místo Vašek. Klukům se povedla poslední disciplína, kde důležité body získali v posledních metrech na 800m.
 
Všem moc gratulujeme a přejeme další skvělé výkony!!!

Mimořádná cena v soutěži o netradiční ztvárnění sokolského znaku

V červnu 2020 jsme se zapojili do soutěže o netradiční ztvárnění sokolského znaku. Nejen, že jsme si to užili, ale dokonce jsme od poroty získali mimořádnu cenu :-)

Odkaz na celé video a fotky zde: Znak_Sokola_netradicne_soutez_2020

Výšlap č. 7 aneb Orienťák na louce u vodárny (12 plechovek s rozestupy)

Nazdar všem,
a máme tu sedmý - poslední výšlap :)  Přiložená mapa vás zavede na louku u vodárny na konci Roklanské ulice v Říčanech. Na každé kontrole naleznete plechovku s částí obrázku, ze všech 12 částí by vám pak měl vyjít obrázek formátu A4. 

Mapu si vytiskněte - pro děti je výhodnější, když drží v ruce kus papíru, než pátrání na obrazovce mobilu.

Plechovky jsou ukryty na vyznačených místech, většinou zakopané pod mohylou kamení či hromádkou větví. 
Budeme rádi, když nám nalepeného a dotvořeného atleta pošlete mailem: eva.jung@volny.cz

Užijte si to :)             

7_Orienťák_mapa     7_Orieták_Popis kontrol

Výšlap č. 6 aneb Sokol (uklízí) v lese / DUBEN, KVĚTEN... NEUSTÁLE :o)

Z přírody nemůžeme jen brát... musíme jí to i vracet.

Tak hurá do lesa! Předem díky za vaše fotky!

odkaz na album 2021 zde: Sokol_uklizi_v_lese_2021/ , fotky z roku minulého zde: Sokol_uklizi_v_lese_2020/

Čtvrtý výšlap aneb Vyšlápni si pro sportovní heslo a pátý výšlap aneb Vyběhneme se zimou (od 27. 3. 2021 do 12. 4. 2021)

všechny fotky najdete zde: Vyslap_4_a_5/

Výšlap 1 - 3 (od úterý 9. 3. do pondělí 22. 3.) - DOŠLAPÁNO!
Poskládaná věta: Já už chci normální ... (doplň)

Nazdar všem!

A je došlapáno... Na dvou stezkách jste hledali plechovky, plnili úkoly, získávali části věty, na třetí stezce jste větu po svém dokončili. Moc děkujeme za fotografie, jak z lávky, tak z jiných částí výšlapů, vaše smajlíky i odhodlání, s jakým jste trasy zdolali větru, dešti, bahnu a sněhu navzdory. 

Vendula a Eva

Odkaz na fotky: 2021 - Vyslap_1-3_Ja_uz_chci_normalni.../

Hledání mikulášské nadílky

Jakmile bylo „PSEM“ umožněno trénovat alespoň v 6členných skupinkách, začala skupina mladších přípravkových dětí využívat blízkosti lesa. Děti si nosí na tréninky čelovky a pravidelně vyrážejí do večerního tmavého lesa. Včerejší trénink (7. 12. 2020) byl nazvaný Hledání mikulášské nadílky. Rozdělili jsme se na dvě skupiny - běžeckou a rychlochodeckou. Běžecká skupina při hledání nadílky uběhla 5 km, chodecká ušla 3,4 km. Nadílka byla fajn, ale nejvíc si děti užívaly večerní pohyb v lese.

I středeční skupina mladší přípravky se 9. 12. 2020 vydala s čelovkami za mikulášskou nadílkou. Nadílku našla a jako bonus si užívala trénink v tmavém a tichém lese.

Žákovský atletický den, 3. 10.2020 - výsledky

výsledky žactvo: online.atletika.cz/vysledky/45602

2020_ŽAD_MINI a elévové_výsledky.pdf

 

Letošní atletický čtyřboj se povedl, ať už vezmeme v úvahu krásné slunečné počasí s více jak 20° C či termín, který těsně předcházel omezení sportovních akcí kvůli virové epidemii. Závodu se zúčastnilo téměř 150 závodníků, o zdravou konkurenci se postaraly přespolní atletické kluby, ponejvíce z Jižního města. V závodě jsme viděli velmi kvalitní výkony a někteří si vytvořili i nové osobní rekordy, což je na závěr sezony málo obvyklé. Děkuji všem zúčastněným za perfektní zajištění závodu a našim závodníkům za vzornou reprezentaci oddílu.

Odložený závod - 20. 9. 2020

20. září se sešlo 131 atletů a atletek na domácím Odloženém závodě. Na úvod byly předány poháry pro ATLETICKOU NADĚJI 2019, za dívky si pohár odnesla Lea Bradová a za chlapce Matěj Kovář. Oba si ocenění zasloužili za vynikající výkony v roce 2019. Potom se rozběhly speciální disciplíny pro kategorii mini a disciplíny pro ostatní kategorie. Závod probíhal ve svižném tempu, mohli jsme vidět hezké výkony, o které se dílem postarali také závodníci z jiných oddílů. Velké zastoupení měla Atletika Líbeznice, SK Sokol Zlatníky nebo Olympia Kutná Hora. Ceníme si toho, že se našich závodů účastní i jiné oddíly. Děti si letos odnesly krásné ceny, které nám z jedné části věnoval jeden z rodičů, další část cen jsme mohli koupit díky finanční podpoře města Říčany. Děkujeme všem za podporu sokolského sportu. Poprvé jsme kvůli epidemiologickým opatřením museli diváky požádat, aby výkony svých dětí sledovali z vyhrazených prostor. Tímto bych chtěla rodičům a ostatním divákům poděkovat za dodržování uvedeného opatření. Do budoucna si budeme přát, aby Jarní atletické závody mohly proběhnout v obvyklém jarním termínu a bez podobných opatření.

VÝSLEDKY NA ČAS

Výsledky_MINI

Naše první medaile z MČR

19. - 20. 9. se konalo Mistrovství ČR žáků a žákyň v dalekém Třinci, na které se svými výkony kvalifikovali Jan Boháč, Kryštof Mandát a Vojta Šašek. Je škoda, že se Kryštof kvůli karanténě nemohl zúčastnit a případně ještě vylepšit svůj výborný čas na 150 m (18,34 s) z finále KP družstev. Honza za podpory svých rodičů v sobotu přijel, skvěle skákal a vytvořil si fantastický osobák (a samozřejmě tím i oddílový rekord ve výšce) 181 cm !!, kterým získal 6. místo. Vojta v sobotu nastoupil v hodu diskem a přes desetidenní tréninkový výpadek způsobený karanténou hodil pěkných 45,25 m, což mu vyneslo 7. místo, ale škoda těch čtyř nezdařených pokusů... Nedělní soutěž ve vrhu koulí byla hodně dramatická až do poslední série, ale zadařilo se! Nakonec měl radost jak z osobáku 14,99 m, tak i především ze 3. místa. Tak hurá, máme ju !!!

3. kolo KPD mladšího žactva

V pátek 4.9.2020 mladší žáci a žákyně zakončili cestu letošním krajským přeborem družstev. 3. kolo se konalo v Kutné Hoře a již před tímto kláním bylo jasné, že letos se nás postup do finále týkat nebude. A ačkoliv jsme obhajovali loňské třetí místo v kraji, na žádné kolo se bohužel nesešla dostatečně početná parta pro výraznější zisk bodů.

Pochvalu si rozhodně zaslouží 3 žáci a 4 žákyně, kteří se zúčastnili všech tří kol. Číslo to není veliké a věříme tomu, že do příštího roku bude výrazně vyšší. Nejvíce bodů za tato tři kola zaznamenali Vašek Marhoul, Lea Bradová a Eliška Lacková.

3. Kolo Starších žáků - Čáslav

28. 8. jsme jeli na velmi důležité 3. kolo do Čáslavi. Musíme všechny pochválit za skvělou reprezentaci a výkony, které děti předvedly. Všichni věděly, o co nám jde, a s tím do svých výkonů šly.

Dívky bohužel i přes velkou snahu do finále nepostoupily a tak šance na nějaké pěkné umístění ve finále se rozplynulo.

Kluci dopadli o poznání lépe a poprvé se zúčastní finále Středočeského kraje. Celkově skončili na krásném 3. místě a výkony, které v Čáslavi padaly byly skvělé. Za vyzdvihnutí patří výkon Honzy Boháče ve výšce, kde jeho 176 cm stačilo na vítězství. Posunul tak v této disciplíně oddílový rekord a je vidět, že toto výrazné zlepšení není poslední. Adeptů na posun osobních rekordů je více a my všichni budeme chlapcům držet ve finále pěsti, aby to dopadlo minimálně tak dobře, jako v kole v Čáslavi.

PŘÍMĚSTSKÉ SOUSTŘEDĚNÍ

 

Od 17. 8. se jako každý rok sešla žákovská skupina na přípravu druhé poloviny letní sezony. Jsou před námi důležité závody a proto jsme museli zapracovat na spoustě věcí, které si děti potřebovaly připomenout. Většina dětí o prázdninách odpočívala, a proto jsme se zaměřili na obecnou kondici a obecnou vytrvalost. Ve čtvrtek jsme jako každý rok opekli klobásky, buřty a hermelíny, přespali ve stanech a jako každý rok i trošku zazpívali u kytary. Myslím, že pět dnů tréninku po sobě dětem prospělo, a i když sem tam byly nějaké ty bolístky, tak jako sportovní týden to hodnotím pozitivně.

Všem našim atletům přeji co nejvíce osobních rekordů a radost z pohybu!!

Mistrovství ČR ve víceboji

24. a 25.července se konalo vícebojařské mistrovství ČR. Při tak velké konkurenci jsme měli v kategorii starších žáků našeho zástupce a to Vojtu Šaška.

Kvalifikoval se výkonostním limitem, který splnil 14 dnů před závodem. Tento rok nebylo jednoduché se prodírat limity pro žákovské kategorie.

Vojtova účast a umístění (10.místo) je pro něj i celý náš oddíl velkých úspěch.

Děkujeme Vojtovi za příkladnou reprezentaci oddílu!!

Sokol Grand Prix - Youth Atletics

I když jsou prázdniny v plném proudu, tak pár našich závodníků zavítalo na sokolské závody a to Sokol Grand Prix, kdy se každoročně v Kolíně setkávají a to nejen sokolské oddíly. Přes nepřízeň počasí, které bylo spíše aprílové si naši atleti přivezli buď nové osobní rekordy, nebo cenné kovy.

Děkujeme všem za reperzentaci Sokola Říčany!!

Výsledky

KP přípravek - jaro

Během letošní zkrácené jarní atletické sezóny se nakonec do termínové listiny vešly dvě z původně tří plánovaných kol krajského přeboru družstev v kategorii přípravek. Jako už tradičně, obě kola se odehrála na stadionu v Čelákovicích. Jak 5. 6. tak i 19. 6. v barvách našeho oddílu startovaly tři týmy, což nás velmi těší. Celkem se do závodů zapojilo 35 dětí ročníků 2009, 2010, 2011 a 2012.

Přes drobné nepříjemnosti, jako nálety hmyzu na naše žlutá trika během 1. kola a vytrvalý déšť během 2. kola., nás zavody bavily, získali jsme spoustu zkušeností a přivezli si domů hromadu dobrých výkonů a osobních rekordů.

V září nás čeká ještě třetí kolo a celokrajské finále. Věříme, že i po prázdninách budou mít děti chuť závodit, a že se znovu předvedeme v plné síle.

Víceboje v Nové Včelnici

I když již začaly prázdniny, tak i přesto se v neděli 5. 7. sešlo pár našich atletů na dvoudenních vícebojařských závodech v Nové Včelnici v jižních Čechách.. Účast na takových závodech vyžaduje již určitou zdatnost a atletické dovednosti. Proto jsme rádi, že se poprvé v našem oddíle našlo pár atletů, kteří se nebáli poprat např. s překážkami, oštěpem, diskem, skokem o tyči a pod.

Zástupkyní mladších žáků byla Lea Bradová, za starší žákyně pak nastoupila její sestra Kristýna Bradová, Karolína Lacková, za kluky Štěpán Kus, Matěj Kovář a Vojta Šašek.

Výsledky, které někteří naši závodníci předvedli, byly nad očekávání trenérů. Jen namátkově překážky Vojty a Kristýny, 150 m holek, Vojtův oštěp, tyčka chlapců atd.

Všem gratulujeme za skvělou reprezentaci a zdárné ukončení víceboje!

Výsledky

6 zlatých na Krajských přeborech žáků

 

Úspěšná výprava našich starších žáků si přiveza ve středu 1. 7. z Kladna 1 bronzovou a 6 zlatých medailí. Náš oddíl byl nejúspěšnějším oddílem (spolu se Starou Boleslaví) v počtu zlatých medailí. Naše výprava byla sice 4x méně početnější než u ostatních oddílů, ale zato úspěšná. Je to ta nejlepší prezentace naší říčanské sokolské atletiky.

Jmenovitě ůčastníci: Vojta Šašek 3 zlaté, Kristýna Bradová 2 zlaté, Karolína Lacková 1 zlatá, Ondra Šátek 1 bronzová, Mája Hanko, Adina Stejskalová, Vája Bartáková, Bára Dolanová, Štěpán Kus, Matěj Kovář.

Všem vám děkujeme za bezvadnou repezentaci !!

Výsledky

2. kolo KP STŽ družstev ve Vlašimi

V pátek 26. 6. se konalo již 2. kolo družtev starších žáků a žákyň. Vypadá to, že finále kluků a snad i holek je na spadnutí. Samouřejmě nesmí se to zakřiknout, a i když nejsme tak početná skupina jako konkurenční oddíly, tak naopak máme sílu v jednotlivých závodnících, a to je skvělé.

Děkujeme všem za skvělou reprezentaci!

Výsledky

Překážkový trojboj ve Zlatníkách

Ve čtvtek 25. 6. byl náš oddíl pozvaný na víceboj do sousedních sokolských Zlatníků na překážkový sprint, skok daleký, hod raketkou a sprint hladký.

Závod byl pro všechny kategorie a naše účast byla v počtu 8 dětí. Ale i v takovém počtu jsme si přivezli 6 kovů ze stupňů vítězů.

Jsme rádi, že děti chtějí, ještě než začnou prázdniny, využít tak skvělé závody.

Gratulujeme všem zúčastněným.

3. ročník výškařského závodu

ve středu 24. 6. se konal již potřetí výškařský oddílový závod. Přes skromný počet závodníků, kterých bylo 27, byl ozdoben skvělými výkony. I malé děti (ročník 2010, 2009) by se nemusely za své výkony, na jakýchkoliv závodech ve svých kategoriích, stydět. Všichni účastníci překonali laťku vyšší než 110 cm.

Všem závodníkům děkujeme za úsilí, se kterým do závodů šli!

Se sokolským nazdar přejeme všem krásné prázniny

Nábor dětí do atletického oddílu ve školním roce 2019/20

Volná místa ve skupinách žáků a dorostu viz detailní popis tréninkových skupin.

 

Zapojení rodičů do činnosti oddílu

Trvale platí náš zájem o zapojení aktivních rodičů do dění oddílu. V ideálním případě kvalifikovaných pro sportovní vedení dětí, případně ochotných si kvalifikaci doplnit minimálně formou základního školení (dva víkendy).

V případě nabídky jakékoli pomoci trenérům minipřípravky (2013-2014) pište na e-mail trenérů těchto skupin.

V ostatních případech se obracejte na jednotlivé trenéry starších dětí.

SOKOLÁK SLAVNOSTNĚ OTEVŘEN !! - VÝSLEDKY, FOTO A VIDEO - JAK SE BAVÍ ATLETI A SOKOLOVÉ V ŘÍČANECH :)

Atletický stadión v Říčanech, náš "sokolák", je po 80  letech v novém kabátku a slavnostně otevřen. Akce se povedla se vším všudy a mi děkujeme všem, co se podíleli na tomto finále od roku 2003 do dnes!

A jak to probíhalo? Slovem, fotogolarerií a třešničkou na dortu - videem viz níže a dále v sekci NOVINKY

VýsledkyFotogalerie I, Fotogalerie II, Fotogalerie III, Vzpomínkové VIDEO

STAV SBÍRKY - ukončení

Dary celkem k 26. 10.  2017 190 347,00 Kč
výdaje na stavbu:
stavební dozor
skříňky pro skok o tyči
nová vstupní brána
vstupní branky
chráničky na sloupy
krycí plachty na doskočiště
vícepráce
   
Zůstatek na účtu 0,00 Kč

Dnem 26. 10. 2017 skončila veřejná sbírka. Děkujeme všem dárcům, kteří přispěli na modernizaci sokolského atletického stadionu.

Novinky

Halové Mistrovství České Republiky žactva

01.03.2020 23:27
Další úspěšný víkend jsme měli možnost vidět 29.2. a 1.3.  v hale ve Stromovce a to jak živě, tak online na web...
>>

Mistrovství ČR dorostu (Ostrava)

15.02.2020 23:10
Říčanské barvy  byly viděny v Ostravě na halovém mistrovství ČR. Účast na takovéto vrcholné akci byla jedna z...
>>

Mistrovství ČR ve víceboji

07.02.2020 22:28
Republikové mistrovství ve vícebojích, které se konalo 7. 2. v Praze ve Stromovce mělo zástupkyňi našeho oddílu a to...
>>

2. veřejné závody Olympu žactva

15.01.2020 22:59
účastnit se halových závodů je vždy naší prioritou, protože staré známe pravidlo zní: nejlepší trénink je závod....
>>

Krajský přebor žactva na Strahově

12.01.2020 22:50
12.1. se konaly přebory žákovských kategorií, kde jsme měli 12 účastníků. 6 dívek (Vája, Adina, Mája, Sára, Kačka a...
>>
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vyhledávání

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode